Нинішній рік оголошений Міжнародним роком
медико-санітарних і соціальних працівників на знак поваги і вдячності
працівникам медичної та соціальної сфер за їх наполегливу самовіддану працю в
боротьбі з пандемією COVID-19. Щоб уберегти себе та своїх близьких від цієї недуги, необхідно чітко дотримуватися
відповідних рекомендацій. Не займайтеся самолікуванням і одразу звертайтеся до
сімейного лікаря, якщо відчули симптоми захворювання.
Рекомендації щодо профілактики COVID-19
- мити руки з милом понад 20 секунд;
- не торкатися руками очей, носа, рота;
- чхати й кашляти — у згин ліктя або прикриваючи
рот і ніс серветками;
- регулярно провітрювати приміщення;
- дезінфікувати поверхні;
- дотримуватися дистанції у 1,5 метри з людьми;
- уникати рукостискань, поцілунків, обіймів.
- суворо дотримуйтесь гігієни;
- слідкувати за станом свого
здоров'я.